funzik porn rokettube
DERMAPET 3İN1 HEALTY ŞAMPUAN

DERMAPET 3İN1 HEALTY ŞAMPUAN

Kedi ve köpeklerde yıkama, temizlik, derinin yumuşaklığı ve parlaklığının korunmasında etki eden, kremli, kaşıntı giderici, antiseboroik, antiseptik ve koku giderici amaçlarda kullanılan kedi ve köpek şampuanıdır.

Özellikleri

Kedi ve köpeklerin deri ve tüylerinin parlaklığının korunmasında etki eden, kremli, kaşıntı giderici, antiseboroik ve antiseptik içerik özelliklerine sahiptir.

Kullanım Şekli

Köpek ılık su ile ıslatılır. Avuç içine  yeterli şampuan dökülür. Deri ve tüylere uygulanan şampuan, su ile köpürtülür. Enseden başlayarak, el ile frigsiyon yapılarak deriye ve tüylere tamamen nüfus etmesi sağlanır. 3-5 dakika  sonra köpükler durulanır. Havlu ile kurulanır.

İçindekiler

Aqua, %5-10 Sodium Laureth Sulfate + 2OE, %0,5 Cocamidoproply Betaine, %0,01 Clycol Distearate Cocamide, Peg-40 / ppg-8 Methlylamınnoprpyl,  Alcohols, C12-14, ethoxylated, sulfates, sodium salts, C16-18, esters with ethylene glycol, Amides, C12-18 and C18-unsatd., N-(hydroxyethyl) Copolymerchloro 2- Methyl-2H- Isohıthıazol/Methyllısot-hıazol-3/Sodium chloride/ Benzalyum Chlorür,  Magnesium nitrate, Benzyl Salicylate Propionaldeyhde.İlaveten 100ml* 0,2ml Glcol distearate, 00,5 ml Guarhdyoxpyl trimonium chloride 1ml Labgenic complex b-12* ve 1ml Cocobetaine intiva ederAl flogreen Lactic acid, Benzyl Salicylate Propionadehyde acetyl cedrene methyl ionone (Nevea eco 54.580.0132) /  Dermapet Esansiyel kokulu, akışkan kıvamlı, sedefli ve yeşil yapıdadır.

© 2015. «Dunea Switzerland • Bodrum». Tüm Hakları Saklıdır.